Ubytování rovněž zajišťujeme na základě požadavku klienta na lokalitu ubytovacího zařízení (např. centrum města – předměstí, atd.),druh ubyt. zařízení (hotel – penzion- hostel), kategorie ubytovacího zařízení (hotel**, hotel***), obsazenost pokojů (jednolůžkový, dvoulůžkový pokoj , přistýlky, atd.)… Díky naší spolupráci s britskou cestovní kanceláří WWTDM a využívání jejich rezervačního systému, můžeme nabídnout velmi výhodné ceny za ubytování.

V zájmu maximální spokojenosti klientů plně garantujeme shodu mezi nabídkou a realitou, neboť veškerá ubytovací zařízení před zařazením do nabídky osobně pracovníci agentury navštíví.

kód služby B UBYTOVÁNÍ
  Na základě Vašeho požadavku vypracujeme 2-3 alternativy, které jsou pro žádaný termín možné, cenově zajímavé a logisticky dostupné v návaznosti na celý program skupiny.
B1 hotel ** bez stravování
B2 hotel ** se snídaní
B3 hotel ** s polopenzí
B4 hotel *** bez stravování
B5 hotel *** se snídaní
B6 hotel *** s polopenzí
B7 penzion bez stravování
B8 penzion se snídaní
B9 hostel

 

Příklad ubytování v ceně od 350,00 Kč/os., včetně bufetové snídaně a turistického poplatku

Hotel ***

Složení pokojů: dvoulůžkové – třílůžkové pokoje (bude upřesněno podle složení skupiny). Stravování – bufetové.
Hotel je situován v klidném prostředí, s dobrou dostupností do centra, neboť je cca 10 minut chůze od stanice metra. Vybavení pokojů plně splňuje komfort tříhvězdičkového hotelu, každý pokoj má vlastní sociální zařízení, televizor se satelitním příjmem, wi-fi. Parkování zdarma.

hotel hotel