Reference

Dobrý den,
včerejší exkurze proběhla bez nejmenšího problému jak na Barradově, tak na Pražském hradě. Když pominu nesnesitelné vedro, tak se jednalo o velmi povedenou akci. Velmi děkuji! S úctou, Martin Hála, ZŠ TGM Plzeň
19.6. 2013


Dobrý den, dnes jsme absolvovali Vámi nabízenou exkurzi do TV NOVA.
Chtěla bych vyjádřit jménem svým i jménem dětí velké díky. Exkurze se nám všem velmi líbila a děti odjížděly velmi nadšené, ale také smutní, že už jsme u konce. Ještě jednou velká spokojenost!
S přáním hezkého dne Bc.Gabriela Boháčová - ZŠ Aléská, Bílina
23.5. 2013


Paní Červíčková,
děkujeme za zajištění exkurze, vše proběhlo bez problémů a studentům se prohlídka ND líbila.Těším se na další spolupráci.
S pozdravem, D.Lanková, Gymnázium Tišnov
21.5. 2013


Vážená paní Červíčková, vážená paní Kubíková,
velmi Vám děkuji za neobvykle vstřícný a mimořádně korektní přístup. Mám na chvilku pocit, že žiji v jiné České republice, než jak ji znám...
Ještě jednou bych Vám ráda poděkovala za zajištění exkurzí do Parlamentu ČR a Národního divadla. Obé dopadlo skvěle.
Děkuji a přeji Vám krásný den.
S pozdravem Milena Durasová, Gymnázium Blovice
12.5. 2013


Dobrý večer,
na úterý 26. 3. 2013 měla naše škola (ZŠ Dřísy) u vaší agentury objednané prohlídky po Praze (Národní divadlo,Pražský hrad).
Chtěla bych vám touto cestou poděkovat za vzorné zajištění jednotlivých akcí. Vše proběhlo bez problémů. Průvodci na obou místech byli skvělí a jejich výklad zaujal jak děti, tak i nás - doprovázející pedagogy. Zvláštní poděkování bych chtěla touto cestou předat panu průvodci pro okruh Pražského hradu, který se nám na prohlídce Hradu věnoval maximálně. Nehleděl na čas a stále přidával další a další zajímavé informace.
Přeji vám mnoho úspěchů ve vaší činnosti a věřím, že i v budoucnu využijeme vašich služeb.
Chalupová D. , ZŠ Dřísy
29.3. 2013


Vážené, v minulém týdnu jsme absolvovali exkurzi do Prahy – Vyšehrad, Letiště V. Havla.
Chtěla bych Vám tímto poděkovat za příjemnou komunikaci a profesionální služby. Pak bych chtěla zvláště poděkovat paní průvodkyni za přínosnou a poutavou procházku po Vyšehradě. Při zpětné kontrole jsem zjistila, že většina dětí si mnohé zajímavé informace zapamatovala a předávala doma rodičům.
Těším se na další spolupráci.
Hana Pešlová, ZŠ Poděbradova, Strakonice
5.3. 2013


Dobrý den,
exkurze ČT a prohlídka Pražského hradu proběhla výborně, bylo vše velmi dobře zorganizováno, děkujeme agentuře, v budoucnosti rádi vašich služeb využijeme.
Ještě jednou děkujeme za pěkný výlet.
S pozdravem Mgr. Z. Šteklová/ZŠ Sokolov
20.12. 2012


Dobrý den,
děkujeme za zprostředkování akce. Byli nadšení, zvláště pak v AV při pokusech. Bylo to velmi příjemné a poučné, doklaply mě některé souvislosti z elektrochemie. Odpolední exkurze v redakci ABC probíhala v podobně v přijemném duchu, děti se dozvěděly hodně zajímavých informací. Takže ještě jednou děkujeme za vydařený den.
S přáním pěkného dne,
S. Vošická/ZŠ Křinec
8.11. 2012


Dobrý den paní Červíčková,
děkuji Vám za zprostředkování zajímavé odborné exkurze (Letiště Ruzyně + prohlídka Židovského města). Žáci byli spokojeni a potěšeni profesionálním výkladem průvodců. Věřím, že vámi nabízené služby využijeme i v budoucnu.
Přeji Vám mnoho úspěchů jak v životě osobním, tak i profesním.
S pozdravem
Miroslava Melechovská/OA Havlíčkův Brod
5.11. 2012


Dobrý den, paní Červíčková,
chtěla bych Vám za sebe, za kolegyně i za žáky naší školy moc a moc poděkovat za zprostředkování a zajištění exkurze. V Národním divadle na nás díky Vám počkali, o prohlídku jsme nepřišli, za což jsme vděční. Těšíme se na další spolupráci s Vámi.
S pozdravem J. Fučíková/ZŠ Bernartice
1.11. 2012


Vážená paní Červíčková,
Exkurze byla fantastická, obě paní průvodkyně byly vynikající. Dokonce i děti byly s jejím výkladem nadmíru spokojeny. Mnohokrát Vám děkuji za nádherný zážitek a věřím, že jistě spolu podnikneme další AKCE. S přáním příjemného víkendu
Eva Manclová/ZŠ Ejpovice
26.10. 2012


Dobrý den!
Moc ráda Vám děkuji touto cestou za zprostředkování exkurze do ÚAV ČR a prohlídky Prahy.
Akce v ÚAV byla skvělá, v takovém rozsahu si děti normálně na chemii "nesáhnou". Také s prohlídkou Prahy jsme byli moc spokojeni, paní průvodkyně byla skvělá, její výklad byl srozumitelný a zajímavý.
A všechno klaplo časově, bylo to fajn. A počasí? To byla paráda!
Určitě se podívám na další Vaše akce.
S poděkováním a pozdravem,
Dana Švecová/ZŠ Teplice nad Metují
18.10. 2012


Dobrý den, Vámi pořádaná exkurze (ND + prohlídka Pražského hradu) proběhla k naší spokojenosti, byli jsme spokojeni s organizačním zajištěním i službami průvodkyně. Děkujeme.
D. Davidová, ZŠ Chrást u Plzně
10.10. 2012


Dobrý den,
celá naše skupina cca 90 osob jsme byli s Vaši nabídkou velmi spokojeni, vše fungovalo, jak jsme se dohodli. Za to Vám patří velký dík.
Exkurze Žižkovského vysílače byla zajímavá. Vzhledem k tomu, že jsme stavební škola, se pan průvodce snažil vše vysvětlit a dokonce se zaměřil na stavařinu a architekturu.
Za pěkný zážitek, počasí děkuje a na další spolupráci se těší
Martin Michálek, SŠ Třebíč
8.10. 2012


Dobrý den,
s exkurzí Muzea Karlova mostu s projížďkou lodí, stejně jako s okruhem „Petřín” jsme byli moc nadšeni, přístup průvodců byl perfektní, byli jsme moc spokojení a určitě se v dalším roce zase ozveme.
S pozdravem Marta Kopecká – ZŠ Lično
20.9. 2012


Vážená paní Kubíková,
ještě jednou děkuji za žáky za zprostředkování a zajišťování exkurzí. V Praze se nám velmi líbilo. Stihli jsme skoro všechno, co jsme si naplánovali. Jen počasí nám druhý den moc nepřálo. Předejte prosím velké díky také paní průvodkyni,jejího pěkného a profesionálního přístupu si velice cením. Žáky velmi zaujala a mnoho jsme si zopakovali a hlavně dověděli mnoho nových informací. Ať se Vám všem v agentuře práce daří!
Věra Koníková, ZŠ Opava-Komárov
14.9. 2012


Vážená paní Červíčková,
Vám a vaší agentuře bychom chtěli poděkovat za velmi vstřícný a ochotný přístup při organizaci celé akce,která byla spolufinancovaná z ESF. Pro žáky školy a také pro dospělé účastníky byly obě exkurze (Letiště Praha + okruh „Pražský hrad“ s průvodcem) opravdu nezapomenutelným zážitkem, který byl umocněn kvalifikovaným výkladem průvodkyň. Ještě jednou moc děkujeme za zprostředkování exkurzí a umožní-li nám to finanční podmínky, budeme se těšit na spolupráci i v následujících letech. S pozdravem
Mgr. Eva Teturová, ředitelka školy ZŠ praktická a ZŠ speciální Chodov
20.6. 2012


Chtěla bych Vám jménem všech našich dětí, které dnes byly na výletě v Praze poděkovat za zprostředkování velice zajímavé exkurze nejen do České televize, ale také na letiště v Ruzyni. Přeji Vám krásné dny a ještě jednou Vám tímto děkuji.
Antoňová Věra, tř. uč, ZŠ Hornická, Chomutov
19.6. 2012


Vážená paní Červíčková, výlet do Prahy se nám vydařil, počasi nám přálo a s exkurzemi jsme byli spokojeni. Určitě doporučím vaši agenturu i ostatním kolegům. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho klientů. S pozdravem
Marie Rešlová, SOŠ Frenštát
17.6. 2012


Dobrý den,
děkuji moc.
Vámi připravený výlet neměl chybu,byly nadšené děti i my dvě. Paní průvodkyně byla bezkonkurenční,stejně jako vloni.Příprava dopravy super.Vše klaplo.Barrandov a letiště se spousty zážitků., děti hltaly vše. Ubytování se snídaní bylo také super. Mockrát za vše děkuji. S pozdravem hezkého dne.
Darja Musilová, ZŠ Kutná Hora
7.6. 2012


Dobrý den,
chtěla bych poděkovat pí. Červíčkové a pí. Kubíkové z Agentury HM za velmi dobře připravený program při exkurzi do ČT a do Muzea Policie ČR, kterou jsme absolvovali 30.5.2012. Podle zaslaného Voucheru jsme bez problémů našli cestu (ač Prahu moc neznám ) a v určenou dobu na nás čekali průvodci. Žákům se exkurze moc líbily, ještě více než ČT je zaujalo Muzeum Policie, asi také díky našemu průvodci, který mluvil jasně, pro žáky srozumitelně a i zábavně. Také následná beseda byla velice zajímavá. Za zorganizování výletu moc děkujeme.
Alena Drábová , ZŠ České Budějovice
4.6. 2012


Dobrý den,
rádi bychom Vám tímto poděkovali za zajištění "exkurze České televize" , která byla organizována "Social Club společnosti Hewlett-Packard s.r.o. ", kterou navštívilo téměř 300 účastníků - rodiny s dětmi. Protože se ani zdaleka nepodařilo pokrýt zájem zaměstnanců o tu o exkurzi, rozhodli jsme se prostřednictvím Vaší agentury v návštěvách ČT po prázdninách opět pokračovat.
Děkujeme a těšíme se na podzimní prohlídky,
za Social Club společnosti Hewlett-Packard s.r.o. paní Martina Škvrnová
Další Vámi organizovaná akce pro rodiny s dětmi - návštěva "Muzeum pražského vodárenství - Vodárna Podolí" se rovněž setkala s velkým úspěchem. Zatím se uskutečnily čtyři návštěvy, a protože zájem ze strany zaměstnanců je opět veliký, rádi budeme pokračovat s těmito prohlídkami i v podzimním období. za Social Club společnosti Hewlett-Packard s.r.o. paní Stela Průchová
30.5. 2012


Dobrý den,
Chtěla bych Vám tímto poděkovat za spolupráci a Vaše služby. Byli jsme spokojeni, především chci vyjádřit spokojenost s výkonem průvodkyně paní Krásné i průvodců v České televizi. Rádi v budoucnu Vaše služby opět využijeme a budu o této možnosti informovat i další kolegy.
S pozdravem M. Fišerová, ZŠ a MŠ Načeradec
29.3. 2012


Dobrý den,
mnohokrát vám děkujeme za skvěle strávený pohodový den! Byť to bylo celkem náročné a počasí nám moc nepřálo, bylo to skvělé. Paní průvodkyně měla trpělivost a s přehledem zvládala pubertální dítka. Výklad byl erudovaný a skvěle podaný. Česká televize byla už jen sladkou třešničkou na dortu a domů jsme si odvezli nezapomenutelné zážitky. Prostě skvělé! Určitě budeme vaši agenturu doporučovat ostatním. Přeji hezký den! Z. Šimralová, ZŠ Sokolov
12.3. 2012


Dobrý den,
exkurze se nám velmi líbila, i televize, i informace o stavbách a historii Starého města, dokonce jsem se i já dozvěděla plno nových informací. Takže děkujeme a těšíme se na další spolupráci.
Přeji pěkné vánoce Jitka Pálková, SOŠ Třebíč
21.12. 2011


Dobrý den, paní Kubíková,
Děkujeme Vám oběma za krásně naplánovaný program i časový harmonogram.Exkurze v ČT splnila moje očekávání - i očekávání dětí. My, rádi bychom Vaším prostřednictvím poděkovali paní průvodkyni, která se nám během prohlídky věnovala. I tak "staré" děti, jako šesťáci, reagovali ve studiích ve stylu"Jé, Michal z Kouzelné školky... Paní učitelko, můžeme se s ním vyfotit?" Neméně poutavá byla i prohlídka Hradu v doprovodu paní Miličičové. Dokázala do výkladu zapojit i děti a "vyzkoušet" je z dějepisu :o) Přeji Vám oběma pohodové vánoční svátky, moře spokojených klientů a ještě jednou DĚKUJEME za fajn vejletík do Prahy!
Žaneta Vajdíková ,ZŠ Sokolov
20.12. 2011


Dobrý den p. Červíčková,
představení Lucerna bylo moc pěkné, děti si to opravdu užily. Byl to skvělý zážitek. Vstupenky jsme použili všechny, jely s námi i některé maminky. Děkuji Vám za milé přání do nového roku.
PS: Také Vám přeji šťastný a spokojený rok 2012, plný zdraví a spokojenosti.
S pozdravem a poděkováním p.uč. Neradová
7.12. 2011


Dobrý den, paní Červíčková,
děkuji Vám za rychlou odpověď, vstřícnost a perfektní zajištění exkurze. S Vámi je radost spolupracovat, informovala jsem o tom své kolegy a třeba využijí služeb Vaší agentury.
Přeji pěkný víkend a s pozdravem zůstávám
J. Rychtrová, Gymnázium Louny
2.2. 2011


Dobrý den paní Červíčková,
Vám i p. Kubíkové moc děkuji za super spolupráci !!!!
Pěkný den.
Alena Navrátilová, ZŠ a MŠ Řečany nad Labem
1.12. 2011


Dobrý den paní Kubíková,
víkendový pobyt opět neměl chybu. Těší nás, že máme možnost využívat Vaše perfektní služby a schopnosti.
S pozdravem H. Nesnídalová, ZŠ Hostomice
30.11. 2011


Dobrý den,
velmi děkujeme za zajištění exkurze do ČT a na Vyšehrad. Moc se nám líbilo. Jen bych ještě potřebovala projednat přebytek na faktuře. Platili jsme za 39 dětí, ale jelo nám pouze 38. Je možné z Vaší strany přeplatek vrátit?
Děkuji
Eva Macková, ZŠ Mladá Vožice
23.11. 2011


Dobrý den,
jménem svým i našich žáků bych Vám ráda poděkovala za mimořádné zážitky, které nám Vaše agentura zprostředkovala. Ve středu 19.10.2011 jsme absolvovali exkurzi do České televize a poté komentovanou procházku po Malé Straně, po Kampě. Jak obě paní průvodkyně v České televizi, tak paní Krásná na Kampě, se nám věnovaly naprosto profesionálně, s citlivým přístupem k našim žákům, jimž přizpůsobily svůj výklad, takže všichni jsme se zájmem naslouchali, prohlíželi, ptali se... a domů pak odjížděli plni jedinečných dojmů. Vaše programy budeme i nadále vřele doporučovat, tentokrát navíc podpořené velmi dobrou osobní zkušeností. Oceňuji také Váš přístup během příprav naší exkurze, kdy jste vše operativně a velice ochotně vyřešili a každou telefonickou domluvu písemně potvrdili. Přeji Vám mnoho úspěchů ve Vaší práci a hlavně ještě mnoho a mnoho spokojených "klientů".
Se srdečným pozdravem
Eva Fastová, ZŠ a MŠ Lužná
20.10. 2011


Dobrý den,
včera jsme se zúčastnili s našimi dětmi prohlídky Pražského hradu. Chtěla bych Vám za nás poděkovat za zprostředkování této prohlídky. Byli jsme moc spokojeni a náš velký dík patří i milé paní průvodkyni, která měla vše velmi dobře připraveno a zorganizováno a její vyprávění o Hradu odpovídalo věku našich žáků. Rádi bychom Vašich služeb využili i při dalších exkurzích.
Děkuji W. Heřmánková, ZŠ Benešov
19.10. 2011


Dobrý den,
dětem se exkurze v ČT velice líbila a proto i my se těšíme na další spolupráci s Vaší agenturou.
S pozdravem
Zuzana Sovová
ZŠ Dolní Slivno
12.10. 2011


Dobrý den,
chci Vám velmi poděkovat za zprostředkování prohlídky Vyšehradu a exkurze do České televize. Naše děti si odnesly nezapomenutelný zážitek. Vyřiďte, prosím velké díky panu průvodci, v příloze mu posílám fotku, jeho znalosti historie jsou obdivuhodné, přejeme mu hodně úspěchů a radosti v práci a Vaší agentuře rovněž. S přáním hezkých dnů za ZŠ a MŠ Opava-Komárov.
Eva Machurová, učitelka
10.10. 2011


Milá paní Červíčková,
Agentura HM nám zajišťovala třídenní pobyt s programem v Praze pro 98 studentů. Organizace pro tak velké množství účastníků nebyla jednoduchá, ale komunikace s agenturou byla od začátku výborná. Přestože jsme několikrát měnili program i počet účastníků, obě dámy byly vždy milé a vstřícné. Nyní po akci mohu konstatovat, že vše - ubytování, strava, průvodcovské služby, exkurze, zajištění vstupenek do divadla i jízdenek MHD - bylo naprosto v pořádku a studenti i učitelé naší školy odjížděli spokojeni. Děkujeme a doporučujeme!
Těším se na další spolupráci
Mgr. Eva Růžičková, SŠ stavební Třebíč
22.9. 2011


Dobrý den,
ráda bych poděkovala za pomoc při organizaci programu v Praze (14. 9. – 16. 9. 2011).
Chtěla bych ocenit Vaši ochotu, vstřícnost a flexibilitu. Vše proběhlo na profesionální úrovni, nikde jsme se nesetkali s nepříjemnostmi či nesrovnalostmi.
Ráda bych také vyzdvihla profesionalitu a ochotu paní průvodkyně, která se nám věnovala dva dny.
Studenti i my jsme byli velmi spokojeni a také díky Vám jsme prožili krásné tři dny v Praze.
Děkuji ještě jednou a Vaši agenturu mohu jen doporučovat.
Za třídu 4. C Slezského gymnázia Opava
Monika Martínková (třídní učitelka)
18.9. 2011


Česká federace dámy pořádá mezinárodní turnaj v dámě Zlatá Praha již více než 30 let. Od doby, kdy pro nás Agentura HM veškeré ubytování a organizaci příjezdů a odjezdů hráčů z celého světa, se již několik let můžeme plně věnovat sportovní stránce turnaje a jsme zcela zbaveni stresujících starostí s požadavky delegací a se změnami na poslední chvíli. Plná spokojenost je i na straně hráčů, protože bydlí na vhodném místě z hlediska dopravy, v kvalitnějším hotelu a za méně než očekávali. Nejvíce si její služby pochvalují ti hráči, kteří do Prahy často jezdí také sami jako turisté.
V Praze dne 3. září 2011
Jménem České federace dámy
Lumír Gatnar
Secretary of CFD / Sekretář ČFD


Dobrý den,
exkurze Českého rozhlasu se nám velmi líbila, stejně jako okruh „Vyšehrad“, oba průvodci byli výborní.
Děkuji moc
Ing. Lenka Janovská
Obchodní akademie a Hotelová škola, Havlíčkův Brod
24.6. 2011


Dobrý deň, pani Červíčková,
tak už sme doma z výletu. Chceme Vám veľmi pekne poďakovať za jeho zorganizovanie. Boli sme spokojní so všetkými službami, ktoré ste nám poskytli. Obe prehliadky sa nám páčili, pani pruvodkyňa nám poskytla mnohé informácie, ktoré sme nepoznali. Ja som bola v Prahe niekoľkokrát, ale to bolo pred mnohými rokmi, keď sme žili v spoločnej republike. Mnohé sa v nej zmenilo, ale stále je to krásne mesto, kde z každého kúta dýcha história. Bolo by sa žiadalo byť tam aspoň o jeden deň viac, aby sme stihli žiakom ukázať ešte Staromestské námestie s orlojom. Pri rozprávaní zážitkov kolegyniam vznikol nápad urobiť podobný zájazd pre pedagógov našej školy.
Ešte raz Vám pekne ďakujem. Dúfam, že budeme mať možnosť niekedy v budúcnosti využiť Vaše služby.
S pozdravom a prianím všetkého dobrého, Beata Chmúrna.
ZŠ Martin, Slovensko
16.6. 2011


Dobrý den,
dnes máme po exkurzi a byli jsme velice spokojeni, jak Český rozhlas, tak Pražský hrad byl zcela vyčerpávající, paní průvodkyně výborné.
M. Bílková
ZŠ M.Šolleho Kouřim
31.5. 2011


Dobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat. Divadelní představení „Divotvorný hrnec“ - Divadla na Fidlovačce se nám moc líbilo.
Přeji hezký den.
S pozdravem Baladová Iveta
ZŠ Všestary
30.5. 2011


Dobrý den paní Červíčková,
chtěla bych Vám poděkovat za skvělou spolupráci při organizování naší exkurze do Prahy - do Parlamentu + okruh "Loreta". Podle Vámi navrhnutého harmonogramu jsme všechno v pohodě zvládli. Zejména bych chtěla poděkovat paní průvodkyni za obdivuhodný a profesionální výklad. Byli jsme s ní maximálně spokojeni.
Přeji Vám pěkný den a zůstávám s pozdravem Mgr. Olga Zedníková.
Gymnázium Vyškov
26.5. 2011


Dobrý den,
děkuji za zajištění exkurze pro naši školu. Nakonec vše dopadlo dobře, i když v Českém rozhlase měli napsaný jiný čas zahájení prohlídky, než jsme od Vás dostali my. Ale vše poměrně rychle vyřešili a zbytek exkurze proběhl podle plánu.
Paní Krásná, průvodkyně Vyšehradem, byla moc příjemná a její výklad zajímavý pro děti i dospělé.
Světlana Göttingerová, ZŠ Koloveč
26.5. 2011


Dobrý den,
děkujeme za zprostředkování exkurze do České televize a za příjemnou prohlídku Starého města. Výlet se nám moc líbil a velmi rádi Vašich služeb využijeme i v budoucnu.
S pozdravem Petra Kolompárová
VOŠ a SŠ Varnsdorf
28.4. 2011


Dobrý den paní Červíčková,
děkujeme Vám za poskytnuté služby, zvláštní dík chceme tímto vyjádřit paní průvodkyni, která i v nepříznivém počasí poutavě vyprávěla a provedla nás památkami židovské Prahy.

S pozdravem
S.Holíková,
SPŠP-COP Zlín, Nad Ovčírnou 2528
20.12. 2010


Děkujeme za zajištění ubytování a dalších služeb na 30. ročník mezinárodního turnaje v dámě Zlatá Praha. Všichni účastníci včetně mistra světa Schwarzmana byli spokojení. Totéž lze konstatovat o zabezpečení utkání 4 zemí v říjnu 2010. Budeme s vašimi službami počítat i do budoucna.

Ing. Václav Křišta, Česká federace dámy (www.damweb.cz)


Hezký den,
děkujeme za zprostředkování exkurze. Prohlídka Malé Strany s paní Krásnou byla skvělá, moc jsme ocenili i její flexibilitu (na poslední chvíli jsme měnili místo zahájení prohlídky). Exkurze v nakladatelství studenty také zaujala. Paní průvodkyně byla velmi vstřícná a ochotně zodpovídala všechny jejich dotazy. Celý den byl perfektně organizačně zajištěn. S exkurzí jsme byli moc spokojeni.

Pokud budete nabízet v budoucnu další exkurze, rádi využijeme vašich služeb.
Přeji Vám krásné prožití adventu a svátků vánočních.

S pozdravem
Monika Kadlecová, SŠ hospodářská a lesnická, Frýdlant
9.12. 2010


Dne 29.11.2010 12:29, Helena Nesnídalova napsal(a) k adventnímu víkendu v Praze:
Děkujeme za velmi pěkný pobyt, vše bylo pro nás perfektně připraveno.

H. Nesnídalová


Dobrý den,

dovolte mi, abych Vám poděkovala za vyřízení naší exkurze v Praze. Paní průvodkyně byla skvělá průvodkyně a velmi ráda se na Vás opět obrátím, až budeme organizovat další exkurze.

S pozdravem
Mgr. Ilona Haurzová
OA TGM Jindřichův Hradec
23.10. 2010


Vážená paní Červíčková,

včera v noci jsme se s 9. třídou zdárně vrátili z dvoudenního výletu do Prahy. Vše bylo z Vaší strany více než perfektně zajištěno a připraveno!
Moc děkujeme za profesionální přístup a těšíme se zase někdy na spolupráci.

Mgr. Hana Matějková
ZŠ Rakvice (okres Břeclav)
15.9. 2010-11-21