Pobytové zájezdy

Ve spolupráci s naší partnerskou cestovní kanceláří jsme pro Vás připravili nabídku pobytových zájezdů, které jsou vhodné nejen pro školní skupiny. Způsob pobytu maximálně podporuje a na druhé straně i vyžaduje kolektivní chování, neboť skupina má k dispozici celý objekt, její členové se však podílejí na přípravě stravy a stejně tak kolektivně musí celý objekt uvést do původního stavu při jejich nájezdu.

V praxi to znamená, že každá skupina je ubytována samostatně v domě typického místního stylu v dané lokalitě. Ložnice jsou vybavené většinou palandami (2, 4, 6, 8, 12 lůžek) a hygienická zařízení jako umyvadla, sprchy a toalety vždy odpovídají počtu ubytovaných. K dispozici je plně vybavená kuchyně, čerstvé potraviny jsou denně dováženy zástupcem cestovní kanceláře a sama skupina je odpovědná za přípravu stravy.

Každý dům má dostatečně velkou jídelnu, která slouží skupině i pro další společné akce, např. společenské hry a soutěže, tanec apod.

V ceně je zahrnuta doprava busem, a to včetně možnosti výletů v okolí pobytu.

Jako speciální nabídku pro lyžařský pobyt – Rakousko LECHTAL připravil touroperátor „dotační program“, kdy zdarma poskytne zapůjčení kvalitních lyží, holí a bot z rakouské půjčovny pro ty studenty a žáky, kteří by se nemohli kurzu zúčastnit, protože nemají lyžařské vybavení. Tuto službu poskytne touroperátor až jedné třetině účastníků studentských skupin.

V rámci pobytů je nabízen systém slev, kdy například u skupiny 40 plně platících účastníků je počet 5 osob zdarma z řad vedoucích zájezdu.

Pobyty lze využít pro letní i zimní pobyty, je možné je i doplnit o jazykovou výuku.

Detailní informace k jednotlivým pobytům najdete u příslušných destinací.